icon

Dolphin Browser HD

12.1.2 için
Android

3.9

18

Android'in en hızlı web tarayıcılarından biri

1.1M

Bu uygulamayı oyla

+3

Dolphin Browser HD Android cihazınızın ekranından internet taraması yapmak için en iyi seçeneklerden biridir; çünkü bu tipteki bir programda bulabileceğiniz en ilginç birkaç özelliğe sahiptir.

İnternet aramalarınızı sesli komutla yapabileceğiniz, favori sitelerinize yer imi koyabileceğiniz ve sosyal ağlarınızı yönetebileceğiniz Sonar, Dolphin Browser HD'de sizin dikkatinizi çekecek ilk araç. Ayrıca farklı web sitelerine hızlıca ulaşmak için ekrana işaretler de çizebilirsiniz.

Bir diğer ilginç araç farklı web sayfalarına erişmek için parmaklarınızla kendi işaretlerinizi yaratma imkanı veriyor olması. Bu sayede, örneğin Uptodown sayfasına erişmek için ekrana bir U çizebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, bu uygulama tarayıcınıza daha fazla özellik katmak için kullanabileceğiniz altmıştan fazla ayrıcalıklı eklentiyle uyumludur. Bunları, uygulamanın ara yüzünden doğrudan indirebilirsiniz.

Ve artık her tarayıcıda olduğu gibi, Dolphin Browser HD'nin istediğiniz sayfaları aynı anda açabileceğiniz, sayfalar arası geçişi çok kolay kılan bir ara yüzü var.

Dolphin Browser HD, iyi ve kullanışlı bir arayüzü, optimum hızı ve en seçici kullanıcıyı bile mutlu edecek bir çok uzantı ve eklentisiyle harika bir tarayıcıdır.
X